Курс валют
Курсы НБУ на сегодня Курсы НБУ на сегодня
ЕСТЕТИЧНІ РЕСТАВРАЦІЇ: НАУКА ТА МИСТЕЦТВО

ЕСТЕТИЧНІ РЕСТАВРАЦІЇ: НАУКА ТА МИСТЕЦТВО

 

 

 

 

 Лектор: Олевська Лариса Жоржівна

 

Практикуючий лікар-стоматолог вищої категорії, професійний консультант компанії «Джендентал», «Ультрадент», лікарська практика, г. Киев

 


 

 

 

 

Практичний курс

 

«ЕСТЕТИЧНІ РЕСТАВРАЦІЇ: НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»

 

 

 

 

 

 

Цикл демонструє нові горизонти естетичних можливостей відновлення зубів, особливо фронтальної групи, з урахуванням потенціалу композитів останнього покоління, що володіють флюорисценціею, яка властива натуральним зубам. Відвідавши даний цикл, Ви ознайомитеся з можливістю відтворення оптичних характеристик зубів, їх анатомічної форми і структури поверхні, отримаєте відомості про логічну систему вибору відтінків з безлічі, пропонованих в наборах сучасних композитів.

 

 

Теоретична частина.

 

Лекція 1. Світло і колір в стоматології. Параметри кольору і їх використання при плануванні естетичних реставрацій. Хроматична карта зуба. Анатомічне пошарове відновлення зубів. Базові принципи підбору відтінків для досягнення прогнозованого результату. Критерії вибору композитів. Маркетинговий аналіз ринку сучасних композитних матеріалів.

Лекція 2. Клінічні ілюстрації різних випадків естетичного пошарового відновлення зубів фронтальних, бокових ділянок, після ендодонтичного лікування та ін. З урахуванням оптичних і анатомічних характеристик натуральних тканин зубів. Аналіз отриманих результатів.
Досягнення гармонії кольору і форми в реставраціях фронтальних і жувальних груп зубів, як уникнути невдач на підготовчих етапах. Аналіз помилок.

 

 

Практична частина.

 

У першій частині заняття Ви за допомогою силіконового шаблону зможете відтворити модель зуба з використанням всіх можливостей нових композитних матеріалів і з урахуванням анатомічних і оптичних характеристик, притаманних натуральним зубам. У другій частині заняття Ви на моделі виконаєте реставрацію фронтального зуба методом пошарового відновлення.


У чому відмінності даного курсу від курсів по реставрації, пропонованими сьогодні на ринку стоматологічних освітніх послуг України:

  • Цикл призначений для стоматологів, які вже мають досвід роботи з композитними матеріалами світлового затвердіння;
  • Цикл дуже компактний і насичений інформацією - дуже стисло, тільки найсвіжіші дані і результати;
  • Більша частина часу присвячена практиці - розбору реальних клінічних випадків і безпосередньо роботі на моделях (фантомах);
  • Курси розкривають потенціал, перш за все, композитів нового покоління, що володіють розширеними естетичними можливостями


УВАГА! Після закінчення практичного заняття проводиться конкурс серед учасників на кращу виконану роботу. Переможець отримує ПРИЗ ДНЯ - реставраційну систему
 (6 шприців з композитом + травильний гель + адгезив + моделювальна смола).

 

 

 

 

 

 

Кожен учасник отримає сертифікат та подарунок 

Тривалість курсу: 10:00-17:00

 

Вартість курсу - 2500 грн.
Вартість курсу за передоплатою - 2300 грн.
Вартість для постійних слухачів УЦ Стаміл- 2100 грн.
Вартість для студентів і лікарів-інтернів - 1900 грн.