Курс валют
Курсы НБУ на сегодня Курсы НБУ на сегодня
Курс для зубних техників: «Особливоті виготовлення металокерамічних конструкцій»

Курс для зубних техників: «Особливоті виготовлення металокерамічних конструкцій»

 

 

 

 

  

Лектор: кандидат фіз.-мат. наук - Степкин В.І.

Практичну частину веде: зубний технік вищої категорії - Яковенко О.А.

 


 


 

 

 

 

Курс для зубних техників:

 

«Особливоті виготовлення металокерамічних конструкцій»

 

Тривалість - 3 робочих дня: 0,5 дня теорія; 2,5 дня - практика.

 

 

 

 

 

 

 

 

Відвідування даного циклу дозволить Вам комплексно осмислити підхід до роботи сучасними керамічними масами для протезування.

 

Теоретична частина дає загальні відомості про стоматологічну кераміці і розглядає характеристики окремих видів кераміки (опаковий маси, дентину, емалі, глазурі). В ході лекції будуть розглянуті особливості кераміки «Ультропалін» і її сумісності з іншими металокерамічними матеріалами. Також будуть проаналізовані основні причини виникнення дефектів в металокерамічних протезах (тріщини, відколи, відшарування мас, втрата кольору і прозорості, і.т.п.) і розглянуті способи їх запобігання та усунення. Велика увага приділяється питанням відтворення об'ємної структури протеза і її впливу на оптичні властивості кінцевого виробу.

 

Практична частина дозволить кожному учаснику індивідуально, під керівництвом досвідченого викладача, освоїти правила підготовки каркаса під металокераміку і техніку стандартного нанесення керамічної маси. Ви вивчіть основні етапи моделювання суцільнолитого металевого каркаса для протезів на прикладі базової моделі на 3-4 одиниці (бічний і фронтальний ділянки): основні правила, можливі помилки. Навчіться вибирати необхідну консистенцію матеріалу і інструменти для його нанесення. Виконайте двоетапне нанесення опакера, випал. Розгляньте можливі причини дефектів опакового шару. Після цього завдасте опак-дентин, прішєєчной маси, дентин і емаль, глазурі. Навчіться базовим прийомам визначення кольору зубів і протезів. Також Ви зможете ознайомитися з основними прийомами технік пошарового нанесення за допомогою опак-дентину, інтенсив-дентину, опалесцирующих мас і транспарантів. Вас навчать проводити аналіз поверхневої структури керамічного покриття, створювати індивідуальні особливості поверхні. Викладач поділиться з
Вами «маленькими хитрощами», які спрощують нанесення керамічних мас.

 

Нове в курсі! Використання спеціальних компонентів (кристал-опак, мамелоновие і опалесцентні маси, модифікатори дентину) для індивідуалізації металокерамічних зубних протезів.

 

 

 

 

 


 

Тривалість семінару 10:00-18:00. Кожен учасник отримує сертифікат.

 

 

Вартість усасті в курсі (три дні) – 5700 грн.   Передоплата обов’язкова!