Курс валют
Курсы НБУ на сегодня Курсы НБУ на сегодня
Гармонізація посмішки за допомогою прямих та непрямих реставрацій. Клінічні протоколи створення оптичних ілюзій і матриць естетики

Гармонізація посмішки за допомогою прямих та непрямих реставрацій. Клінічні протоколи створення оптичних ілюзій і матриць естетики

 

 

 

 

 Лектор: Коритнюк Олексій Ярославович

 

Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, лектор і дійсний член "American Dental Academy", м.Київ.

 


 

 

 

 

Семиіар


«Гармонізація посмішки за допомогою прямих та


непрямих реставрацій. Клінічні протоколи створення


оптичних ілюзій і матриць естетики»

 


 

 

 

 

 

 

 

Цільва аудиторія: лікарі-стоматологи; лікарі-стоматологи-ортопеди; лікарі-стоматологи-терапевти

 

 

Опис семінару:

 

Естетика лікаря і естетика пацієнта - дві різні галактики, методики трансформації уявлень в загальну парадигму, нюанси оцінки посмішки під різними кутами і при різному освітленні.

Фізико - механічні фактори реставрацій, що впливають на естетику - відображення і заломлення світла в різних композитах і керамічних реставраціях як фактор високоестетичних реставрацій.

Нюанси бондінгової фіксації прямих і непрямих композитних і керамічних реставрацій впливають на естетику, клінічні протоколи бондінга.

Біла естетика - симетрія зубів, гармонійність оптичних зенітів зубів, оптичні ілюзії - протоколи створення оптичних масок (візуальне подовження і укорочення зубів, ілюзія обсягу реставрації, характерність ознаки кута, холодна і тепла форма зубів і тд)

Рожева естетика посмішки.  Сіра естетика посмішки - гармонізація тіней від міжзубних проміжків при різних кутах висвітлення і при різному спектрі освітлення.

Червона естетика посмішки - мімічні і анатомічні фактори червоної облямівки губ впливають на гармонійність посмішки, симетрія і об’єм губи, ступінь оголення зубів і ясен, методи впливу (татуаж і ін'єкційна пластика, френулокоррекція і вестибулопластика), протоколи вписування зубних реконструкцій в анатомо - фізіологічні особливості пацієнта .

Як завжди, на моїх семінарах я намагатимусь відповісти на Ваші питання і звести всю інформацію до конкретних і зрозумілих клінічним протоколам, які спираються на цифри і графіки, а не на загальну концепцію гармонії у всесвіті , хоча це теж важливо, але на іншому семінарі.

 

 

 

 

 

 

 

Кожен учасник отримує сертифікат. 

 

Час проведення: 10:00 - 18:00.

 

Вартість участі в семінарі – 3000 грн.

При умові предоплати – знижка 100 грн.
Слухачам Освітнього центру «Стаміл» – знижка 100 грн.

Вартість зі знижками - 2800 грн.